pin-join-logo
قوانین و مقررات پین جوین
این یک قرارداد بسیار ساده است. پین جوین به شما خدماتی را ارائه میدهد و آرزو دارد که سطح کیفی این خدمات برای همه کاربران بالا باشد
نام کاربری :
در انتخاب نام کاربری دقت کنید؛ زیرا کاربرانی که به هر شکلی (مانند: صرف بیهوده منابع سایت، اتلاف وقت بررسی اکانت ها و...) منافع سایت را دچار خطر کنند تائید نمی شوند و مسدود خواهند شد.
انتخاب عکس :
کاربرانی که اقدام به انتخاب و انتشار تصاویر مستهجن کنند یا به مقامات ایران، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند تائید نمی شوند و مسدود خواهند شد.
نمایش شبکه های اجتماعی :
پین جوین برای معرفی و گردش مشتریان شما در شبکه های وابسه به کسب و کارتان امکان درج شبکه های اجتماعی محبوب را می دهد.
درج لوکیشن زنده گوگل :
در صورت انتخاب نمایش لوکیشین زنده یا گوگل مپ با شما جهت دریافت موقعیت لایوتان ارتباط می گیریم.
درج توضیحات :
پین جوین ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از شما می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران را نیز در نظر داشته باشید تا از این جهت برای ما و شما مشکلی بوجود نیاید.
گرفتن تیک آبی تائید شده :
تیم پین جوین با بررسی شناسه صنفی معتبر کسب و کارها در صورت تائید و احراز هویت، برای جلب توجه افراد و جذب مشتریان بیشتر نشان تائید یا تیک آبی رنگ را از ما می گیرید.
امکان ویرایش اکانت :
پین جوین اولین قدم برای توسعه کسب و کارها و ارتباط بیشتر مشتریان با کارفرمایان را بدون واسطه گری برداشته است و از آنجایی که ممکن است اطلاعات اکانت شما نیاز به تغییر داشته باشند امکان ویرایش در آینده را به انتخاب شما گذاشته است. در صورتی که پین جوین امکانات جدیدی را جهت جذب مشتریان بیشتر اضافه کند تنها افرادی که امکان ویرایش در آینده را دارند قادر می سازد که از خدمات متنوع نو استفاده کنند.