pin-join-logo
نحوه استفاده در
اینستاگرام
demo-instagram
توضیح

در اینستاگرام در قسمت بیوگرافی یا بایو میتوانید اطلاعات تماس و آدرس محدودی بدون قابلیت کلیک بنویسید و حتی اگر هم پیج بیزینسی باشد فقط یک گزینه تماس آن هم متصل به یک شماره میشه داشت. تازه اگر لوکیشن هم در پیج ثبت کنید دقیق ثبت نمی شود و محدودیت دارید؛ پس با گذاشتن یک لینک میتوانید تمام اطلاعات و راه های ارتباطی تان را در اختیار مشتریان قرار بدهید. اگر هم سایت داشته باشید یک بک‌لینک معتبر به صورت فالوو می سازید.

نحوه استفاده در
تلگرام
demo-telegram
توضیح

در قسمت توضیحات یا بایو تلگرام همیشه به دلیل استفاده از اطلاعات تماس مانند: شماره موبایل، تلفن ثابت و ... که امکان کلیک ندارند و فقط قابلیت کپی دارند دنبال کنندگان هنگام تماس دچار دردسر می شوند؛ برای همین بعضی از کانال ها مجبور به استفاده از یک خط دیگر جهت درج آیدی و ایجاد راه تماس می شوند. اما الآن با گذاشتن یک لینک که قابلیت کلیک دارد و تمام اطلاعات تماس شما راحت نمایش داده می شوند بیشتر تعامل دارید.

نحوه استفاده در
واتس اپ
demo-whatsapp
توضیح

در واتس اپ به آسانی امکان درج لینک تان را دارید که اگر سایت داشته باشید و بگذارید مشتریان داخل آن می شوند و باید دنبال راهی برای ارتباط سریع بگردند که زمانبر است اما با درج یک لینک نه تنها سایت بلکه همه راه های ارتباطی مانند: شماره های موبایل، شماره های تلفن ثابت، آدرس دقیق و ثبت شده در گوگل مپ و کلی امکانات دیگر را در دسترس آنها تنها با یک کلیک و بدون واسطه قرار می دهید.